Konsultacje

Jeśli potrzebujesz porady z zakresu nieruchomości, sposobu na rozwiązanie Twojego problemu biznesowego lub podatkowego, interesujesz się inwestowaniem w nieruchomości, ale nie wiesz jak w ogóle zacząć, zapraszam Cię na konsultacje indywidualne ze mną.

Oferuję możliwość dokładnej analizy Twojej sprawy i poradę, telefonicznie mailowo lub podczas spotkania w moim biurze. Udzielę konkretnych wskazówek i pomogę rozwiązać Twój problem. Dzięki konsultacji szybciej zaczniesz działać, nie tracąc czas na poszukiwanie rozwiązania.

Dla najbardziej wymagających inwestorów oferuje mentoring biznesowy, podczas którego wspólnie przygotujemy strategię działania dopasowaną do Ciebie, a następnie z moją pomocą, krok po kroku przeprowadzę z Tobą całą inwestycję. Uzyskaną wiedzę wdrożysz samodzielnie w kolejnych projektach i unikniesz wielu błędów – maksymalizując swój zysk. Moja pomoc i wsparcie pozwoli Ci szybciej się rozwinąć, uzyskać cenną wiedzę, zmotywuje i nauczy samodzielnie działać w branży nieruchomości.

Wypełnij poniższy formularz i napisz czego potrzebujesz!

Konsultacja telefoniczna

Konsultacja e-mail

Lunch biznesowy

Mentoring biznesowy

Umów się na konsultacje

Umów się na konsultacje telefonicznie, mailowo lub wypełnij
poniższy formularz.

tel: 601 261 261

kontakt@jakubsliwinski.pl